אחת הארצות המובילות בתחום האמנות, האופנה והעיצוב אם לא המובילה בהן היא איטליה. מותגי אופנה בינלאומיים ומובילים הם איטלקיים, העיר מילאנו ידועה באופנה היוקרתית שלה והאמנים האיטלקיים היו מובילים ומשפיעים במשך זמן רב. כך גם הריהוט האיטלקי ידוע באיכות שלו. יצרני רהיטים באיטליה חושבים על כל פרט בעיצוב ובייצור לא מתפשרים. אין פלא שהריהוט האיטלקי מצליח בכל העולם ומהווה סמל לאיכות.

לשבת על הספה ולהרגיש איטליה

כאשר מתיישבים על ספה או מערכת ישיבה מאיטליה ניתן מיד להרגיש בהבדל. בין אם זהו סלון עור איטלקי או סלונים מעוצבים מבד, כאשר מתיישבים שוקעים לתוכם בתחושה נעימה. יצרני הרהיטים האיטלקיים שומרים מצד אחד על סודות שעוברים מדור לדור אך מצד שני מקפידים להוסיף חידושים ושינויים שישדרגו את הרהיט עוד יותר. בחנויות של יבואני רהיטים מאיטליה ניתן לראות ולהרגיש את כל הטוב הזה, עד כמה הריהוט האיטלקי הוא נהדר וכמה כיף לצנוח לתוכו כל יום כשאתם חוזרים מהעבודה.  

ריהוט איטלקי? למי יש תקציב?

נכון, ריהוט איטלקי ידוע ביוקרה ובאיכות שלו, אך בהחלט אפשר למצוא רהיטים איטלקיים במבצע אם רק מחפשים. חשוב לוודא שמוכרי הרהיטים הם אכן יבואני רהיטים מאיטליה ולא רק מציגים את עצמם ככאלה. לאחר שוידאתם, שימו לב ועקבו אחר מבצעי החנות. גם חנות יוקרתית מציעה מדי פעם רהיטים איטלקיים במבצע. לפעמים אלה רהיטים מתצוגה ולפעמים עודפים. ישנן חנויות שעושות סייל מדי שנה באופן קבוע ממש כמו בחנויות הבגדים. אל תמהרו לקנות. ריהוט לסלון צריך ללוות אתכם במשך תקופה ארוכה ולא מומלץ להתפשר על האיכות. עם זאת, שווה לחכות קצת ולהתאזר בסבלנות ולמצוא את הסלון הנכון ובמחיר הנכון.  

לחדש את הסלון גם אחרי הקניה

בחרתם סלון עור איטלקי יוקרתי אך לאחר מספר שנים רוצים חידוש? לא חייבים להחליף את הספות שהשקעתם בהן סכום לא מבוטל. ניתן לחדש את מראה הסלון בדרכים אחרות: להחליף את שולחן הסלון בשולחן עם מראה חדשני יותר, לצבוע קיר אחד של הסלון בצבע שיכניס רעננות, להוסיף כריות לספה או להחליף אותן ועוד שינויים קטנים שיתנו מראה חדש.