מבחינה אסתטית ופונקציונאלית, האלמנט המרכזי ביותר בעיצוב הסלון הוא הספה. זהו הפריט המאסיבי ביותר בחלל שתופס את הנפח העיצובי המשמעותי ביותר, ובנוסף לכך מספק את מרבית מקומות הישיבה. מערכת ישיבה פינתית במבצע משפיעה באופן ניכר על רמתו העיצובית של הסלון וגם על ההיבט הפונקציונאלי של מספר מקומות ישיבה, התפרקדות או שכיבה. לכן בעיצוב הסלון מתחילים קודם כל מבחירת הספה ואז ממשיכים הלאה לשלבים הבאים.

נוחות וניצול מקסימלי של החלל

הספה הפינתית מנצלת עד תום את החלל, ומספקת את מירב מקומות הישיבה האפשריים. ללא רווחים בלתי מנוצלים, הספה הפינתית משמשת בכל מילימטר באופן האלגנטי ביותר כדי לתת לכם את כל מקומות הישיבה וההתרווחות שלהם אתם זקוקים.

במערכת הפינתית תוכלו לשלב כל צורת ישיבה שתרצו. היא יכולה לשלב בתוכה ריקליינרים נפתחים, שבלחיצת כפתור או בהישענות לאחור ייקחו אתכם למצב התרווחות מפנק לצפייה בטלוויזיה או לקריאת ספר. המערכת יכולה להכיל בטבעיות גם שזלונג המאריך את הריש באופן משמעותי עוד יותר, ובכריות המעוצבות לזוויות תנוחה שונות. אם תרצו לגוון את המראה ולהוסיף מקומות ישיבה, תוכלו להוסיף כורסאות טלויזיה עודפים בריפודים מפתיעים שיכניסו צבע ועניין לחלל.

מערכת ישיבה פינתית במבצע: אלגנטיות בשיאה

המערכת הפינתית היא מטבעה בעלת נוכחות מרשימה ויוצרת חלל אלגנטי ומעוצב. ניתן להשיג מערכות פינתית בסגנונות שונים, בין אם אתם מעוניינים בעיצוב מודרני בקווים נקיים או בעיצוב בסגנון כפרי או אחר. כמובן שגם סוג הריפוד שתבחרו ישפיע מאוד על המראה הסופי. מערכות פינתיות יכולות להגיע במראה העור המהודר שאין שני לו, או בריפוד בד שגם הוא יכול להיות יוקרתי ומרשים מאוד.

מחירי מבצע

כאשר מדובר על מערכת ישיבה פינתית במבצע, ספה במבצע או סלונים מעור במבצע, מדובר על מערכות ישיבה לבית שצריכות לשרת אתכם לאורך שנים רבות. לכן מומלץ לבחור בריהוט איכותי שישמור על רמתו הגבוהה לאורך זמן, ולא יתבלה וייראה מרוט לאחר זמן קצר וכתוצאה מכך תיאלצו לקנות ריהוט חדש. אז גם אם התקציב שלכם מוגבל, מומלץ לקנות בחנות איכותית ברמה הגבוהה ביותר דוגמת רשת קליאה הום היוקרתית, לעקוב, להתעדכן ולקנות במהלך המבצעים.